W dniu 23.05.2026 roku w godzinach 12:00 – 14:00 w świetlicy działkowej będzie odbywał się Dyżur Skarbnika.
Miesiąc: maj 2026

Działkowcy proszeni są o nie składowanie w miejscu segregacji odpadów urządzeń AGD, RTV, niesprawnego sprzętu ogrodniczego oraz starych mebli. W/w rzeczy nie są odbierane z terenów ROD. Wszystkie takie odpady każdy z działkowców musi na swój koszt wywieźć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK.
W piątek miało miejsce podpisanie umowy o dotację z Urzędu Marszałka Województwa WLKP. Otrzymaliśmy z wnioskowanych 40 000 zł kwotę 25 200 zł. Dotacja w całości zostanie przeznaczona na wymianę opłotowania.



Przypominamy działkowcom o nie używaniu urządzeń elektrycznych, spalinowych oraz mechanicznych w soboty od godziny 20:00 do poniedziałku do godziny 6:00.