Miesiąc: maj 2026

Śmieci Gabarytowe

Działkowcy proszeni są o nie składowanie w miejscu segregacji odpadów urządzeń AGD, RTV, niesprawnego sprzętu ogrodniczego oraz starych mebli. W/w rzeczy nie są odbierane z terenów ROD. Wszystkie takie odpady każdy z działkowców musi na swój koszt wywieźć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK.

Dotacja z Urzędu Marszałka WLKP

W piątek miało miejsce podpisanie umowy o dotację z Urzędu Marszałka Województwa WLKP. Otrzymaliśmy z wnioskowanych 40 000 zł kwotę 25 200 zł. Dotacja w całości zostanie przeznaczona na wymianę opłotowania.

Przypominajka !!!

Przypominamy działkowcom o nie używaniu urządzeń elektrycznych, spalinowych oraz mechanicznych w soboty od godziny 20:00 do poniedziałku do godziny 6:00.