W piątek miało miejsce podpisanie umowy o dotację z Urzędu Marszałka Województwa WLKP. Otrzymaliśmy z wnioskowanych 40 000 zł kwotę 25 200 zł. Dotacja w całości zostanie przeznaczona na wymianę opłotowania.