Działkowcy proszeni są o nie składowanie w miejscu segregacji odpadów urządzeń AGD, RTV, niesprawnego sprzętu ogrodniczego oraz starych mebli. W/w rzeczy nie są odbierane z terenów ROD. Wszystkie takie odpady każdy z działkowców musi na swój koszt wywieźć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK.