Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

W imieniu zarządu naszych ogródków działkowych, życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych oraz szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.

Płatności

Proszę o jak najszybsze uregulowanie płatności za rok 2018r.

Planowane zamknięcie wody

W dniu 3.11.2018r o godzinie 14 zostanie zamknięta woda na okres zimowy.

Informacja

Na działkach obowiązuje zakaz montażu sieci trój fazowej o natężeniu 400V (siła). Zgodnie z projektem ogródków działkowych posiadamy sieć jedno fazową 230V.

Zamknięcie bramy przy przystanku autobusowym

W dniu 15.09.2018 roku zostanie zamknięta na stałe zielona brama dwu skrzydłowa przy przystanku autobusowym przy ulicy Droga Dębińska. Aby móc wjeżdżać pojazdami na teren działek niezbędny jest do tego pilot do bramy automatycznej. Pilota można zakupić u skarbniczki.

Dzień Działkowicza

Zapraszamy działkowiczów w dniu 1.09.2018 o godzinie 16 na zebranie okolicznościowe które odbędzie się w świetlicy naszych działek (kawa, herbata, wręczenie wyróżnień, dyskusja).

Po godzinie 18 zapraszamy na ZABAWĘ TANECZNĄ.

Monitoring

Od dnia 1.06.2018 roku został zamontowany system alarmowo monitoringowy na terenie naszych działek. Usługę świadczy firma TG SECURITY.

Pojemnik na odpady Zielone

Przypominamy o zakazie wyrzucania do pojemnika na odpady zielone trawy w workach oraz nie pociętych gałęzi.

ZAKAZ wystawiania odpadów wielkogabarytowych

Przypominamy o zakazie wystawiania wszelkich odpadów wielkogabarytowych.  GOAP nie odbiera takich odpadów z terenów ROD. Każdy działkowicz jest zobowiązany do utylizacji w/w odpadów na gratowiskach m. Poznania we własnym zakresie.

Zaproszenie

Drodzy Państwo!!!

W dniu 15.03.2018 roku o godzinie 11:00 w ROD Mazurek, odbędzie się ciekawy wykład Legutki na temat: “Byliny kwitnące od wiosny do jesieni, oraz ich kompozycje”.

Gorąco zapraszamy.

« Older posts